Playlists Guestbook

Po męczączym dniu - lyrics

playlist Playlist
Ref: Po męczączym dniu gdy wiem, że nic nie muszę już chcę tylko poczuć dotyk twój. Do snu zamykam oczy, przy tobie jestem znów.
(Łysol)
Taa, to był ciężki dzień, ciężkie chwile, jeden z tych cały dzień tęsknisz za wyrem. Całe szczęście już schyłek, ledwie dyszę, dziewiąta, przepocony T-shirt ląduje do kąta. Ja siadam, kontempluje ciszę, jointa smak, zachód słońca plus mój skarb przyszedł. To w najlepszych snach się śniło, teraz [?] wrzucamy coś na ząb, potem uprawiamy miłość. Zapominam o świecie, uleciały złe myśli przy mojej kobiecie, złączeni ciałem i wszyscy oprócz nas nie istnieją dla nas. Potem wspólny prysznic, drin z whisky, ananas. W dwóch słowach mistrzowski relaks i gdybym miał wybrać jedno miejsce to tu i teraz, trosk nie ma, nie ma trudnych pytań. Już środek nocy, zamykam oczy i zasypiam.
Ref: ...
(Siwers)
Za mną cały dzień nagrywania, huk, hałas od dziesiątej z rana, już pod wieczór od tego pęka baniak. Ciągle ktoś dzwoni, ciągle z kimś gadam, telefon w ucho parzy, w końcu odkładam. Przydałby się masażyk, o kurwa, jak ja bym chciał być teraz na plaży i zimna chmielu szklana, koszula yellow bahama, słońce praży, o brzeg uderza morska fala. Mogę sobie wyobrazić, bo pode mną tylko wersala, żaden piasek. Jak będę tak marzyć pewnie przytnę komara, tracę zasieg, zaraz będzie szama. Teraz na odsłuchu pełen relaks, mogłoby podrapać mnie po plerach grono kilku niuń, wtedy czułbym się jak cezar, choć w zupełności mi wystarczy tylko jedna, tu, po ciężkim dniu już brakuje tylko snu.
Ref: ...
(Ero)
Dziesiąta wieczór, powrót [?], w planie godzina w wannie, dobry sen przy [?], dobry skręt, dobry sex, kolacja nim powieka spadnie i wciągnie jak play stacja. Jeszcze film i jeszcze raz sex, te kilka chwil, które kocha każdy facet, zimny Żywczyk spływa do kufla, wtem telefon od kumpla, ze mrozi się butla lecz dziś mam inne plany, to poczeka do jutra, ziom dziś jestem zjebany. Włączam lajtowy bit i odpływam, raczej coś z gatunku tego co nagrywam. Układam jak Lego to co zrobi z ciałem ja i piękna połowa, złączeni ciało z ciałem. To poprawia mi humor, choćby był poniedziałek. Jutro nowy piękny dzień, bo o to zadbałem.
Ref: ...

Lyrics was added by atblatex


Unclassified lyrics